Sağlıkta Şafak Vakti
Sağlığınız ve Doğal Görünümünüzün Dostuyuz
+90 212 668 78 78 info@safaktipmerkezi.com

Vücut Estetiği Uygulamaları

Estetik ameliyat denilince ilk akla gelen yüz bölgesidir. Oysa medikal estetik işlemler ve estetik ameliyatlar vücudun pek çok bölgesine yapılmaktadır.

Uyluk Germe

Kilo alıp verme, düzensiz spor, gebelik ve yaş ilerlemesi ile bacağın iç tarafında oluşan deformasyonların giderilmesi için uyluk germe operasyonları yapılır.

DETAY
Popo Estetiği

Her kadının hayali olan estetik kalçalara sahip olmak için uygulanan popo estetiği yani popo dikleştirme ameliyatı ön plana çıkar.

DETAY
Liposuction

Yağ aldırma ameliyatı olarak da bilinen liposuction sayesinde vücuttaki istenmeyen yağlar giderilerek vücudun düzgün olarak şekle girmesi sağlanır.

DETAY
Kol Germe

Kol bölgesinde zamana bağlı olarak sarkmalar meydana gelebilir. Rahatsız edici bu görüntüyü ortadan kaldırmak için kol germe estetiği etkili bir çözümdür.

DETAY
Karın Germe

Hamilelik veya kilo kaybı sonrası meydana gelen karın sarkması estetik sorunu gidermek için kısmi veya tam karın germe ameliyatları yapılmaktadır.

DETAY
Genital Estetik

Yaşın, genetiğin ve benzeri etkenlerin etkilerini ortadan kaldırmak adına geliştirilen genital estetik, görünüş, rahatlık ve cinsel tatmin için oldukça etkilidir.

DETAY