Sağlıkta Şafak Vakti
Sağlığınız ve Doğal Görünümünüzün Dostuyuz
+90 212 668 78 78 info@safaktipmerkezi.com
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1 View
Popo Estetiği

Popo Estetiği Hakkında

Her kadının hayali estetik kalçalara sahip olmaktır. Tabi bu hayalin bazı sorunlardan dolayı gerçeğe döndürülmesi mümkün olmayabilir. İşte bu durumlarda popo dikleştirme ameliyatı ön plana çıkar. En hızlı ve sorunsuz sonuçları almanıza neden olan bu ameliyat sayesinde, basit ve rahat adımlarla dik kalçalara sahip olursunuz.

Popo dikleştirme ameliyatı günümüzde farklı teknikler ile yapılmaktadır. Kişinin sahip olduğu yapıya bağlı olarak bu teknikler arasında birinde karar kılınabilir. Ortalama olarak popo dikleştirme ameliyatının 2-3 saatlik bir süreyi kapsadığını belirtmek gerekir. Protezle birlikte bu işlem yapılarak kalçalara doğal bir görüntü verilir. Bu işlemle birlikte düşük ve sarkık görüntüden tamamen kurtulmak mümkün olacaktır.

Popo Dikleştirme Ameliyatını Kimler Yaptırmalı?

  • Zayıf ve sarkık popo yapısına sahip olan bayanlar özellikle daha şekilli bir vücut hattına sahip olmak isterlerse bu ameliyat türünden yararlanmaları iyi olacaktır. Zayıf kişilerin silikon yöntemiyle bu görüntüyü elde etmesi mümkün olur. Kalçaların bu halde daha şekilli ve vücuda uyumlu bir hale getirilmesi sağlanacaktır.
  • Kilo alıp veren kişilerin vücutlarında bazı deformasyonlar görülür. Özellikle en çok deformasyon görülen bölgelerinden biri kalçalardır. Kalçalarda meydana gelen sarkıklıkları bitirmek için popo dikleştirme uygulaması iyi sonuçlar verir. Bu sayede kadınların ani kilo alıp vermeden kaynaklanan kötü görüntü tamamen düzeltilmiş olur.
  • Bazı kadınlarda popo bölgesi vücuda göre daha uyumsuzdur. Daha büyük veya küçük olan popo bölgesi vücut için kötü bir görünüm oluşturur. İşte bu tarz bir sorun içinde olan kişiler için popo estetiği ameliyatı uygun olacaktır.

Popo Dikleştirme Ameliyatı Sonrası

Popo dikleştirme ameliyatının sonrasında hasta tarafından bazı adımlara uyulması gerekecektir. Bunlara uyulduğu takdirde daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde iyileşme süreci tamamlanmış olur. 2 haftalık süre boyunca hastanın korse takması söz konusu olur. Bu korse düzenli bir şekilde takıldıktan sonra hastanın normal hayatına geri dönmesi ise, 3-5 günlük bir süreyi kapsayacaktır. Bu sürecin sonrasında hastanın günlük aktivitelere devam etmesinde herhangi bir sorun yoktur. En az düzeyde iz ile yapılan bu ameliyat kesileri bakıldığında fark edilmez.