Sağlıkta Şafak Vakti
Sağlığınız ve Doğal Görünümünüzün Dostuyuz
+90 212 668 78 78 info@safaktipmerkezi.com
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1 View
Acil Servis

Şafak Tıp Merkezi Acil Servisi acil sağlık problemleriniz için kesintisiz hizmet vermektedir

Gelişmiş tıbbi cihazlarla donanmış acil ünitesinde, uzman sağlık kadromuz hızlı ve etkin müdahale gerektiren hastalara yaşam güvencesi sağlamaktadır.

Şafak Tıp Merkezi Acil Ünitesi; acil poliklinik odası, acil müdahale bölümü ve 2 yataklı acil müşahede odası olmak üzere 3 bölümden oluşur.

Şafak Tıp Merkezi olarak profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile sağlığınız her alanında olduğu gibi acil servis alanında da özenli ve titiz bir hizmet sunuyoruz. Çeşitli şikayetler ve rahatsızlıklar sebebi ile hastaların ilk ziyaret noktası olan acil servislerde yapılan tahlil, tetkik ve tanıların önemini bilerek hareket ediyoruz.

Hepsi alanında uzman doktor ve acil servis personelinden oluşan kadromuzun acil serviste sunmuş olduğu hizmet tamamen aciliyet durumuna göre hastaları sıralandırarak doğru zamanda doğru müdahaleyi yapmaya dayalıdır. Bu bağlamda Şafak Sağlık Grubu bünyesinde hazırlanan sağlık ve hizmet politikalarının bütün gereklilikleri kusursuz bir şekilde yerine getirilerek sağlığınız güvence altına alınmaktadır.