Sağlıkta Şafak Vakti
Sağlığınız ve Doğal Görünümünüzün Dostuyuz
+90 212 668 78 78 info@safaktipmerkezi.com

En Güzel Gülüşünüz İçin Yüz Estetiği Uygulamaları

Artık gençliğin ve güzelliğin doğallıkla neredeyse eşit anlama geldiği günümüzde yeni ameliyat tekniklerinin yanı sıra çok çeşitli yardımcı tedavi seçenekleri kombine olarak hastalara uygulanmakta ve çok doğal başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.

Kulak Estetiği

Sağlıklı olmanın yanında iyi ve hoş bir görünüme sahip olmak her insanın arzusudur. Doğru kulak estetiği ile kepçe kulak formundan kurtulabilirsiniz.

DETAY
Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı estetiği uygulamaları sayesinde göz bölgesindeki estetik kaygılar ortadan kaldırılarak en iyi sonuçları en kısa sürede elde etmek mümkün.

DETAY
Çene Estetiği

Çene estetiği, çene ucu dolgusu, çene köşesi dolgusu ve çene estetiği yağ enjeksiyonu her anlamda dikkat çeken uygulamalar arasında gelir.

DETAY
Burun Estetiği

Burun özelliklerinin daha da iyileştirilip güzelleştirilmesi için yapılan cerrahi uygulama ve müdahaleler bütününe rinoplasti ‘burun estetiği’ adı verilir

DETAY

Vücut Estetiği Uygulamaları

Estetik ameliyat denilince ilk akla gelen yüz bölgesidir. Oysa medikal estetik işlemler ve estetik ameliyatlar vücudun pek çok bölgesine yapılmaktadır.

Uyluk Germe

Kilo alıp verme, düzensiz spor, gebelik ve yaş ilerlemesi ile bacağın iç tarafında oluşan deformasyonların giderilmesi için uyluk germe operasyonları yapılır.

DETAY
Popo Estetiği

Her kadının hayali olan estetik kalçalara sahip olmak için uygulanan popo estetiği yani popo dikleştirme ameliyatı ön plana çıkar.

DETAY
Liposuction

Yağ aldırma ameliyatı olarak da bilinen liposuction sayesinde vücuttaki istenmeyen yağlar giderilerek vücudun düzgün olarak şekle girmesi sağlanır.

DETAY
Kol Germe

Kol bölgesinde zamana bağlı olarak sarkmalar meydana gelebilir. Rahatsız edici bu görüntüyü ortadan kaldırmak için kol germe estetiği etkili bir çözümdür.

DETAY
Karın Germe

Hamilelik veya kilo kaybı sonrası meydana gelen karın sarkması estetik sorunu gidermek için kısmi veya tam karın germe ameliyatları yapılmaktadır.

DETAY
Genital Estetik

Yaşın, genetiğin ve benzeri etkenlerin etkilerini ortadan kaldırmak adına geliştirilen genital estetik, görünüş, rahatlık ve cinsel tatmin için oldukça etkilidir.

DETAY

Göğüs Estetiği 'Meme Estetiği' Uygulamaları

Görüntüsüyle barışık, öz güveni yüksek kadınlar için. Güzelliğinizin standartını siz belirleyeceksiniz!

Meme Ucu Problemleri

Hangi tip meme ucu problemi varsa ona göre operasyon ile meme ucu problemlerinin giderilmesi noktasında çeşitli çözüm yolları bulunabilir.

DETAY
Meme Küçültme

Büyük göğüslere sahip kadınların, spor yapamama, hareketli etkinliklerde fiziki zorlanmalar gibi sıkıntılardan ötürü meme küçültme operasyonları yapılır.

DETAY
Meme Eşitsizlik

Memelerden birinin diğerine göre daha büyük veya küçük olmasından kaynaklı eşitsizlikler için meme eşitsizlik giderme uygulamaları yapılmaktadır.

DETAY
Meme Dikleştirme

Kadınların dış görünüşlerinde doğrudan pay sahibi olan göğüslerin estetik bakından daha dik durması için meme dikleştirme operasyonları yapılmaktadır.

DETAY
Meme Büyütme

Memelerin hacim ve büyüklük olarak kişiyi tatmin etmediği bir durumlarda meme büyütme operasyonları ön plana çıkar.

DETAY